Eurolive Song Contest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1. ELSC | İstanbul | reBIRTH | Tanıtım ve Yarışma Takvimi

4 posters

1. ELSC | İstanbul | reBIRTH | Tanıtım ve Yarışma Takvimi Empty 1. ELSC | İstanbul | reBIRTH | Tanıtım ve Yarışma Takvimi

Mesaj tarafından Icelandic. Çarş. 29 Haz. 2011 - 13:41

1. ELSC | İstanbul | reBIRTH | Tanıtım ve Yarışma Takvimi Eurolivelogo

1. EuroLive Şarkı Yarışması
İstanbul | Türkiye

1. ELSC Anket kararıyla Türkiye'de yapılacak. Tema olarak sitenin yenilenişini anlatan "Rebirth" kelimesi seçildi: reBIRTH!

Örnek Postcard

1. ELSC | İstanbul | reBIRTH | Tanıtım ve Yarışma Takvimi Pcrnek

1. ELSC | İstanbul | reBIRTH | Tanıtım ve Yarışma Takvimi Yarmatakvimi

ULUSAL FİNAL DÖNEMİ BAŞLAMIŞTIR. ŞARKINIZI AÇIKLAYABİLİRSİNİZ.

En son Icelandic. tarafından Paz 3 Tem. 2011 - 15:34 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Icelandic.
Icelandic.
EuroLiveYönetici

1. ELSC | İstanbul | reBIRTH | Tanıtım ve Yarışma Takvimi Empty Geri: 1. ELSC | İstanbul | reBIRTH | Tanıtım ve Yarışma Takvimi

Mesaj tarafından alara Çarş. 29 Haz. 2011 - 18:49

rebirth kelimesi çok güzel olmuş 1. ELSC | İstanbul | reBIRTH | Tanıtım ve Yarışma Takvimi 650269930 postcard ve anaresim de çok başarılı olmuş 1. ELSC | İstanbul | reBIRTH | Tanıtım ve Yarışma Takvimi 650269930
alara
alara
**

1. ELSC | İstanbul | reBIRTH | Tanıtım ve Yarışma Takvimi Empty Geri: 1. ELSC | İstanbul | reBIRTH | Tanıtım ve Yarışma Takvimi

Mesaj tarafından Icelandic. Çarş. 29 Haz. 2011 - 18:53

Beğenmene sevindim 1. ELSC | İstanbul | reBIRTH | Tanıtım ve Yarışma Takvimi 650269930
Icelandic.
Icelandic.
EuroLiveYönetici

Mesaj tarafından Rändajad Perş. 30 Haz. 2011 - 12:59

Yarışma Takvimi açıklanmıştır.
Rändajad
Rändajad
EuroLiveYönetici

https://euroliveforum.123.st

Mesaj tarafından Icelandic. Perş. 30 Haz. 2011 - 13:08

Tasarım hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. 1. ELSC | İstanbul | reBIRTH | Tanıtım ve Yarışma Takvimi 650269930
Icelandic.
Icelandic.
EuroLiveYönetici

Mesaj tarafından ugur Cuma 1 Tem. 2011 - 11:11

her zamanki gibi 2009dan esintiler 1. ELSC | İstanbul | reBIRTH | Tanıtım ve Yarışma Takvimi 364988687
ugur
ugur

Mesaj tarafından Icelandic. Cuma 1 Tem. 2011 - 11:18

ugur demiş ki:her zamanki gibi 2009dan esintiler 1. ELSC | İstanbul | reBIRTH | Tanıtım ve Yarışma Takvimi 364988687

Çaktırma 1. ELSC | İstanbul | reBIRTH | Tanıtım ve Yarışma Takvimi 1136379725
Icelandic.
Icelandic.
EuroLiveYönetici

- Similar topics